Афіша спортивних подій Харкова
Знайдено 2 події

01 листопада

21:45

150 грн

600 грн

Футбольний Харків

 Харків не тільки місто студентів і футбольний центр, місце, де люди люблять і вболівають за цей спорт. Харківський клуб Металіст довгий був завсідником української Прем'єр-ліги і його випадання в Другу лігу України ніяк не зменшило число його шанувальників. Адже це клуб з традиціями ще з 1925-го року і харків'яни не звикли кидати своїх улюбленців через пару невдач. Футбол в Харкові був, є і буде, так що приходите на матчі, підтримуйте спорт і вболівайте за своїх. Дивіться за подіями в світі футбольного Харкова на афіші і не пропускайте найфантастичніші матчі.

Гірники приїхали

 А в останні роки Харків став домівкою для одного з найтитулованіших клубів України - Шахтаря. Тепер жителі міста мають два іменитих клубу в своєму розпорядженні і Лігу Чемпіонів Європи. Матчі престижного з чемпіонатів континенту проходять на ОСК «Металіст» і радує фанатів футболу своєю видовищністю. Тільки в цьому розіграші цієї ліги місто відвідають такі клуби як:

 Такі матчі не хочеться пропускати і підтримка глядачів тут необхідно, адже домашні стіни повинні допомагати гравцям не складом бетону, а уболівальниками і теплим прийомом.

 Купити квитки на матчі Шахтаря і Металіста можна онлайн на нашому сайті.